NAJBOLJI OD NAJBOLJIH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve o vasim omiljenim zvezdama na jednom mestu
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 FILMOGRAFIJA

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mizzy :-)
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
Mizzy :-)


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 29
Location : Beograd
Job/hobbies : pricanje telefonom
Humor : hehe
Datum upisa : 14.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptyUto Feb 19, 2008 5:33 pm

pisite o njegovim filmovima i postavljajte linkove za you tube... sunny
Nazad na vrh Ići dole
Mizzy :-)
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
Mizzy :-)


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 29
Location : Beograd
Job/hobbies : pricanje telefonom
Humor : hehe
Datum upisa : 14.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptyUto Mar 18, 2008 3:41 pm

Pirates of the Caribbean 2 (2005) kao Will Turner
Troy (2004) kao Prince Paris of Troy
Lord Of The Rings: Return Of The King (2003) kao Legolas
Ned Kelly (2003) kao Joe Byrne
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) kao Will Turner
Black Hawk Down (2002) kao Blackburn
Deed Poll (2002) kao Sean Poll
Lord Of The Rings: 2 Towers (2002) kao Legolas
Lord Of The Rings: The Fellowship Of The Ring (2001) kao Legolas
Wilde (1997) kao Rentboy
Nazad na vrh Ići dole
lizzy
*~*SUPER SI*~*
*~*SUPER SI*~*
lizzy


Ženski
Broj poruka : 1019
Godina : 30
Location : belgrade
Job/hobbies : smaranje sebe i ostalih
Humor : na vrhuncu
Datum upisa : 15.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptySre Mar 19, 2008 10:01 pm

Orlando Bloom o filmu Kingdom of Heaven (2005)
Rođen u Canteburyju, u Engleskoj 1977, Orlando Bloom je prilično rano počeo da planira da postane glumac, otprilike u vreme kada je shvatio da likovi na TV-u i u filmovima nisu stvarne ličnosti, već glumci. 1993. godine se preselio u London da bi unapredio karijeru, glumeći u TV serijama kao Casualty. Orlando je proveo dve godine u Nacionalnom omladinskom teatru kad je dobio stipendiju za Britansko-američku dramsku akademiju. Njegova prva značajnija uloga u filmu Wilde (1997) mu je donela mnoge druge filmske ponude, ali ih je sve odbio da bi glumio u pozorištu. Posle filma Wlide, Orlando je 3 godine pohađao Guildhall školu muzike i drame. Na pozorišnoj sceni, pojavljivao se u dramama kao The Seagull" Twelfth Night i Trojan Women.
A onda je Peter Jackson "otkrio" klasično zgodnog Blooma za svoju trilogiju Lord of the Rings 1999. Posle tri filma o Prstenu sa Jacksonom, radio je sa Ridleyjem Scottom u Black Hawk Down. Od tada, non-stop radi na novim projektima. 2003. godine to su bili Ned Kelly, Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl i The Return of the King, a 2004. godine Troy i The Calcium Kid, a film Haven je imao premijeru na Filmskom festivalu u Torontu 2004. Takođe, 2004. je počeo sa snimanjem svoje najveće glavne uloge do sad u filmu Kingdom of Heaven, ponovo sa Ridleyjem Scottom.


jel mogu da postavim intervju? i gde da ga stavim?
Nazad na vrh Ići dole
Mizzy :-)
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
Mizzy :-)


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 29
Location : Beograd
Job/hobbies : pricanje telefonom
Humor : hehe
Datum upisa : 14.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptyČet Mar 20, 2008 5:14 pm

DA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
lizzy
*~*SUPER SI*~*
*~*SUPER SI*~*
lizzy


Ženski
Broj poruka : 1019
Godina : 30
Location : belgrade
Job/hobbies : smaranje sebe i ostalih
Humor : na vrhuncu
Datum upisa : 15.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptyČet Mar 20, 2008 9:55 pm

Zbog čega bi krenuo u krstaški pohod danas?

Zbog sreće. Čovečanstva. Život je.. Ako smisao života nije da ljudska bića žive u harmoniji, onda ne znam šta je... nije važno koje ste rase, nije važno koje ste religije, nije važno kakva su vam verovanja, kog ste pola, seksualne pripadnosti, svi smo mi jednaki u očima vašeg boga, koji god to bio.

Kako je bilo boriti se kao džedaj?

Mislite da vas trenira džedaj? Bila je čast... Liam Neeson me je inspirisao i osećao sam se počastvovanim što mi je bio otac i što me je proveo kroz glavnu ulogu u filmu. On je izvanredan glumac i veoma drag čovek, tako da sam bio jako srećan. Mislim da sam imao sreće što sam u dosadašnjoj karijeri imao prilike da radim sa glumcima od kojih sam puno toga naučio.

Da li vam se smučilo od glumljenja kovača?

Kad sam čitao skriptu, vraćao sam se sa snimanja Troje iz Meksika, i rekao sam 'Wow. Ovo je sušta suprotnost Parisu, koji je bio kukavićki mlađi brat.' Ovo je heroj protiv svoje volje u stilu kaubojskih filmova.
Nisam imao predstavu šta će se desiti. Bio sam na sastanku sa Ridleyjem dva sata i pričali smo o tome kakav će film biti. A onda je on rekao 'Što ne dođeš sutra?' Tako da sam imao devet sati da naučim tri najveće scene iz filma. Spavao sam samo dva sata, a sledećeg jutra imao sam zalepljenu bradu, krv po licu i oklop na leđima i stajao sam pred kamerama a Ridley Scott je režirao. Mislim, to je tip koji me je gurnuo iz helikoptera u Black Hawk Down! Divim mu se i poštujem ga.

Da li vam je ikad padalo na pamet "U šta sam se ovo uvalio?"

Verujte mi, tokom celog filma. Veoma sam zahvalan Ridleyju, koji je napravio film od 140 miliona dolara, sa najvećim setom koji sam ikad video, a bio sam na dosta velikih setova u mojoj kratkoj karijeri, on je sve to napravio dosta pristupačnim za mene i zaista me vodio kroz celu ulogu.

Da li vam je bilo teško kao glumcu da prikažete ovu, da kažemo, kontraverznu temu?

Kad sednete sa nekim kao što je Ridley Scott i pričate o mogućnostima da radite sa njim, a znate njegovu istoriju snimljenih filmova i predanost sa kojim snima film, zaista nije bilo pitanja. Očito, ovo je osetljiva tema sa Krstašima u pozadini. Ali mislim da je na veoma uravnotežen način prikazao viteštvo i hrabrost Saladina...bila je to osetljiva tema, ali mislim da je uspeo da izađe na kraj s tim bez poteškoća.

Da li ste se plašili da ćete imati poteškoća sa skidanjem imidža plavokosog elfa?

Legolas je bio neverovatan lik za moj prvi film. Na neki način, bio sam srećan što nisam imao puno teksta jer sam mogao sve da uprskam, ipak sam došao pravo iz dramske škole. I još uvek se osećam kao da sam u prvom poglavlju života kao glumac, tako da sigurno ima dosta stvari koje treba da naučim.. Bio sam vrlo srećan što sam se rešio plave perike i vratio svoj stari izgled.

Po vašem mišljenju, od kog režisera ste najviše naučili?

Iskreno, naučio sam puno od svakog pojedinačno na različit način. Ne bih mogao da kažem da sam od jednog naučio više, a od drugog manje. Ridley je inspirativni režiser. On zna kako da snimi film i puno sam naučio boraveći na tom setu. Ali isto tako i sa Peterom, koji je bio moje prvo iskustvo, ili sa Goreom, koji zaista ima sjajan smisao za komediju kao i za dramu. Svi su bili različito iskustvo.

Da li mislite da su publike spremne da vide jednako tretiranje Islama?

Nadam se. Mislim da se ono što gledate danas, dešavalo i ranije, a na kraju filma se kaže da sve ovo traje već 1000 godina. Kada ćemo shvatiti da svi mi delimo jednu planetu? Na kraju krajeva, uvek je bilo ratova zbog religije, para, moći, zemlje, vode, nafte, čega god. Besmisleno je. Poruka ovog filma je u vezi čovečanstva i Balian je čovek koji nerado zauzima položaj viteza, ali on sledi svoju veru do samog kraja, braneći narod.

Možete li nam reći nešto o Elizabethtown?

Cameron Crowe je neverovatan čovek i režiser... Bilo je to sjajno iskustvo za mene.. To je tip sa jednom rukom na srcu i jednim prstom na pulsu Amerike, toliko vam mogu reći.
Imao sam neverovatno iskustvo radeći u samom srcu Amerike, jer još nisam bio na takvom mestu. Bio sam u Kentuckyju, Louisvilleu, ljudi su me sjajno prihvatili i video sam kako ta strana Amerike zaista funkcioniše jer sam do sada bio samo u New Yorku i LA-u. Zaista je prisutan smisao zajednice i porodice. Onda sam se sam vozio od Scottsbluffa u Nebraski do Los Angelesa, samo ja i pas u kolima, i bilo je neverovatno koliko sam zemlje prošao a da nisam video nikoga.

Možete li nam reći nešto o nastavku Pirates od the Caribbean?

Kao što znate, Johnny je pirat nad svim piratima. Will nastavlja priču iz prvog filma. Očito, on više postaje pirat. Ali piraterija nije u njegovoj krvi kao što je to slučaj kod Jacka Sparrowa. Ona će se razvijati. U trećem filmu, nisam još pročitao skriptu, ali postoje planovi da dođe do izražaja mračnija strana Willa i da se on nađe pod znakom pitanja. Ali volim taj lik. Sviđa mi se i mogućnost da ponovo radim sa Johnnyjem, sa Goreom i Keirom. Upravo smo počeli sa snimanjem. Snimaćemo film oko četiri nedelje. Snimaćemo drugi a nešto i trećeg filma da bismo iskoristili lokacije, a zatim ćemo snimati treći film.

Šta je sa glasinama da će se Keith Richards pojaviti kao otac Johnnyja Deppa?

Čuo sam za te glasine kao i vi. Mislim da, ako se bude pojavljivao u filmu, da će to biti u trećem nastavku. Videćemo šta će se desiti.

Kakvi su vam planovi posle Pirata 2 i 3?

Nemam planove posle toga. Možda ću napraviti pauzu, sve zavisi. Možda ću se oprobati i u pozorištu. Iskreno, radije bih uzeo malo odmora.
Nazad na vrh Ići dole
Shizzy*
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
Shizzy*


Ženski
Broj poruka : 1219
Godina : 29
Location : BEOGRAD
Job/hobbies : SKOLA I PISKARANJE
Humor : LOL....BAS SMESNO
Datum upisa : 14.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptySub Mar 29, 2008 12:41 am

a mina on je glumio samo u onim filmovima??
Nazad na vrh Ići dole
https://thebestof.forumsr.com
Mizzy :-)
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
THE BEST ADMIN IN THE WORLD
Mizzy :-)


Ženski
Broj poruka : 958
Godina : 29
Location : Beograd
Job/hobbies : pricanje telefonom
Humor : hehe
Datum upisa : 14.02.2008

FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA EmptySre Apr 09, 2008 11:36 am

ne. sigurno u jos....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FILMOGRAFIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: FILMOGRAFIJA   FILMOGRAFIJA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FILMOGRAFIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FILMOGRAFIJA
» FILMOGRAFIJA
» FILMOGRAFIJA
» FILMOGRAFIJA
» FILMOGRAFIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
NAJBOLJI OD NAJBOLJIH :: *GLUMCI* :: ORLANDO BLOOM-
Skoči na: